Titles you rated
UpRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5