Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Area 88Rated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0