Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5