Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
XXRated ★ 3.5
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Again My LifeRated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
TomorrowRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The Devil's JusticeRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0