Series
Ratings
80
Liar GameRated ★ 3.5
Middle School Student ARated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0