Titles you rated
Three Colors: BlueRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 1.5
LionRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.5- The Armpit Hair GirlRated ★ 5.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 2.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
Lady of the DynastyRated ★ 1.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5