Titles you rated
Tough as IronRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5