Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The BeachRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0