Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Perfect GuyRated ★ 1.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 0.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.0