Titles you rated
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 2.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Man Who Dies to LiveRated ★ 2.5- The LoverRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- BeybladeRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 1.5