Movies
Ratings
79
VeteranRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Camp RockRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5