Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0