Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5