Series
Ratings
20
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Apocalypse HotelRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 5.0
Summer Time RenderingRated ★ 2.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0