Movies
Ratings
151
Batman BeginsRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5