Titles you rated
WendyRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.0
OrdetRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0