Titles you rated
Blue LockRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Those Who Cross the Line - ReturnsRated ★ 4.5
Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 4.5
Those Who Cross the LineRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 4.0