Series
Ratings
31
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Numb3rsRated ★ 4.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 5.0