Titles you rated
 I Never CryRated ★ 5.0 I Never CryRated ★ 5.0
- The Wandering MoonRated ★ 5.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 Being John MalkovichRated ★ 5.0 Being John MalkovichRated ★ 5.0
 K-PAXRated ★ 5.0 K-PAXRated ★ 5.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
 Minority ReportRated ★ 4.0 Minority ReportRated ★ 4.0
 1917Rated ★ 4.0 1917Rated ★ 4.0
 LifeRated ★ 1.5 LifeRated ★ 1.5
 Knives OutRated ★ 5.0 Knives OutRated ★ 5.0
 Il MareRated ★ 4.0 Il MareRated ★ 4.0
 GrassRated ★ 5.0 GrassRated ★ 5.0
 I Can SpeakRated ★ 3.5 I Can SpeakRated ★ 3.5
 Our TimesRated ★ 2.5 Our TimesRated ★ 2.5
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
 SicarioRated ★ 4.5 SicarioRated ★ 4.5
 The Bourne IdentityRated ★ 5.0 The Bourne IdentityRated ★ 5.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
 Cinema ParadisoRated ★ 4.5 Cinema ParadisoRated ★ 4.5
 DunkirkRated ★ 4.5 DunkirkRated ★ 4.5