Movies
Ratings
107
Freaky FridayRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
HellboyRated ★ 0.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5