Movies
Ratings
187
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Brad's StatusRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
AquamarineRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5- Twilight: Saya in SasaraRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0