Movies
Ratings
58
The Way HomeRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0