Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 0.5
Kill Your DarlingsRated ★ 1.0
SnowdenRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
Mysterious SkinRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0