Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 0.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
DragonRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5