Movies
Ratings
734
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0