Titles you rated
Yorushika LIVE 2024 [ZENSE]Rated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MuleRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
THORNAPPLE FIRE WACHING 2024 LIVE CONCERT FILMRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5