Titles you rated
Nowhere to goRated ★ 4.5
The Miracle of BernRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0