Series
Ratings
15
ExtracurricularRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
RookiesRated ★ 5.0