Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
That's My BoyRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
The House at the End of TimeRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The KingdomRated ★ 4.0
BackcountryRated ★ 3.5
The Kite RunnerRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
ContractedRated ★ 3.5
Open WindowsRated ★ 3.0