Movies
Ratings
1125- Rumble in the BronxRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.5
Twilight GangstersRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
SignsRated ★ 3.5
JobsRated ★ 3.0