Titles you rated
Something in the RainRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0