Titles you rated
House of SayuriRated ★ 1.5
YurigokoroRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
UnfriendedRated ★ 2.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Fragrance of the First FlowerRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
The HunterRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 2.5
BrightburnRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 2.0
AsuraRated ★ 2.5