Movies
Ratings
157
The Man from EarthRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0