Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5