Titles you rated
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Overlap Knife, KnifeRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0