Movies
Ratings
527
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Stuck in LoveRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5