Series
Ratings
26
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0