Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.5
DamselRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 3.5