Movies
Ratings
41
Little ForestRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5