Movies
Ratings
352
Furious 7Rated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0