Movies
Ratings
145
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 2.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0