Series
Ratings
11
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5