Series
Ratings
82
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0