Movies
Ratings
217
TroyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5