Movies
Ratings
924
Escape PlanRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
RedRated ★ 2.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 0.5
BattleshipRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 1.0