Movies
Ratings
637 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
 DunkirkRated ★ 3.5 DunkirkRated ★ 3.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
 Someone SpecialRated ★ 3.0 Someone SpecialRated ★ 3.0
 Thunderbolts*Rated ★ 3.0 Thunderbolts*Rated ★ 3.0
 VeteranRated ★ 3.5 VeteranRated ★ 3.5
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
 Hidden FaceRated ★ 3.0 Hidden FaceRated ★ 3.0
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 Don't Look UpRated ★ 4.0 Don't Look UpRated ★ 4.0
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
 The Lion KingRated ★ 3.0 The Lion KingRated ★ 3.0
 SicarioRated ★ 3.5 SicarioRated ★ 3.5
 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
 Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
 BurningRated ★ 3.5 BurningRated ★ 3.5