Titles you rated
 Narco-SaintsRated ★ 3.5 Narco-SaintsRated ★ 3.5
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
 Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5 Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
 Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5 Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
 She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0 She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
 What If...? Season 1Rated ★ 3.5 What If...? Season 1Rated ★ 3.5
 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
 HawkeyeRated ★ 3.0 HawkeyeRated ★ 3.0
 Loki Season 1Rated ★ 3.5 Loki Season 1Rated ★ 3.5
 WandaVisionRated ★ 4.0 WandaVisionRated ★ 4.0
 House of Cards Season 5Rated ★ 2.5 House of Cards Season 5Rated ★ 2.5
 House of CardsRated ★ 3.0 House of CardsRated ★ 3.0
 House of CardsRated ★ 3.5 House of CardsRated ★ 3.5
 House of CardsRated ★ 4.0 House of CardsRated ★ 4.0
 House of CardsRated ★ 4.5 House of CardsRated ★ 4.5
 Marvel's The DefendersRated ★ 2.5 Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
 Marvel's The PunisherRated ★ 3.0 Marvel's The PunisherRated ★ 3.0