Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Eroi Kareshi ga Watashi wo MadowasuRated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
HumansRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0