Series
Ratings
112
Reply 1997Rated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5- TransparentRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0