Titles you rated
A Trip to the MoonRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 5.0
Meet the RobinsonsRated ★ 1.5
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 2.0
DumboRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 2.0
BeowulfRated ★ 2.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
AntzRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 2.0